O firmie

MARBA sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie konstrukcji oraz budowy maszyn i urządzeń dla przemysłu spożywczego oraz chemicznego. Zaopatrujemy przedsiębiorstwa z branży spożywczej w autorskie, innowacyjne rozwiązania o wysokiej jakości wykonania. Zajmujemy się projektowaniem i budową maszyn spożywczych, tworząc zautomatyzowane linie produkcyjne pod indywidualne wymagania i oczekiwania klienta.

0
lat na rynku
0
partnerów biznesowych
0
patentów
+ 0
wyprodukowanych maszyn

Doradztwo techniczne i technologiczne

Działalność produkcyjna obejmuje głównie takie urządzenia jak:

dozowniki przypraw ziarnistych, dozowniki produktów lepkich, dozowniki produktów sypkich, dozowniki cieczy, dozowniki grawitacyjno-objętościowe, mieszalniki (wstęgowe, łopatkowe, śrubowe), transportery (taśmowe, płytkowe, łańcuchowe, ślimakowe, rolkowe, wznoszące), płuczki słoi hutniczo czystych, myjki zewnętrzne słoi, zakręcarki wieczek typu twist off, zakręcarki nakrętek, wciskarki pokrywek, krajalnice flaków, systemy rozdziału opakowań, systemy kolejkowania opakowań, testery vacum, kapturownice, potokowe zwijarki śledzi.

Rozwiązania, o których mowa, są unikatowe na skalę światową, a MARBA już na tą chwilę dostarcza je na dwa różne kontynenty (europejski i azjatycki). Ten fakt to główny dowód na globalny wymiar działalności przedsiębiorstwa.

Firma godna zaufania

Na życzenie klienta dokonuje dokładnych analiz i pomiarów, oferujemy wyspecjalizowane doradztwo techniczne i technologiczne. Gabaryty produkowanych przez nas urządzeń osiągają wielkość zarówno mikro, jak i makro, co ściśle wiąże możliwości produkcyjne przedsiębiorstwa z kubaturą posiadanych budynków i ich wyposażeniem w specjalistyczny sprzęt.

Maszyny i urządzenia wytwarzane przez przedsiębiorstwo MARBA mają opinię niezawodnych i precyzyjnie działających, dzięki czemu z roku na rok grono zadowolonych i chętnych do współpracy klientów powiększa się. Spółka w ciągu kilku lat zdobyła bardzo bogate doświadczenie co ugruntowało jej pozycję w branży. Jest to przede wszystkim firma z pasją oraz konstruktorską wyobraźnią.

Patenty

Wieloletnie doświadczenie, perfekcjonizm i determinacja zaowocowały uzyskaniem patentu na [Karuzelowy dozownik objętościowy i sposób dozowania produktów] oraz na [Zwijarkę do rolmopsów śledziowych]. Przedsiębiorstwo ciągle pracuje nad nowymi rozwiązaniami automatyzującymi proces produkcji. Stawia sobie kolejne ambitne cele i dąży do ich realizacji.