Konstrukcja i budowa

maszyn spożywczych

kompleksowe linie spożywcze,

dozowniki, transportery, tunele

Maszyny Spożywcze

Maszyny, linie spożywcze Dozowniki, transportery
Marba spółka z o.o. jest prywatną firmą działającą na rynku w branży mechanicznej. Prowadzimy działalność w zakresie konstrukcji, budowy maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego i chemicznego jak również spawanie konstrukcji stalowych, obróbkę skrawaniem. Zaopatrujemy przedsiębiorstwa z branży spożywczej w autorskie, wysokiej jakości rozwiązania, automatyzujące procesy produkcji, m.in. dozowniki, transportery, stacje CIP. Zajmujemy się projektowaniem i budową maszyn spożywczych, tworząc zautomatyzowane linie produkcyjne. Realizujemy przedsięwzięcia zarówno w charakterze głównego wykonawcy, jak i podwykonawcy. Współpracujemy z firmami dla których dyspozycyjność, szybki czas realizacji zamówień pozwala na sprawny przebieg produkcji. Nasza firma w ciągu kilku lat zdobyła bardzo bogate doświadczenie i wyrobiła sobie renomę wśród klientów jakością wytwarzanych produktów.

Dysponujemy kadrą pracowniczą o bardzo wysokich kwalifikacjach i doświadczeniu, dzięki czemu możemy pochwalić się najwyższą jakością wykonywanych usług. Dodatkowo wykonujemy dokładną analizę oczekiwań klienta w celu uzyskania jego wysokiego zadowolenia oraz stałego wzrostu jakości produkcji. Wykonawstwo realizujemy w oparciu o posiadaną lub powierzoną dokumentację a w przypadku jej braku na podstawie dostarczonego wzoru sporządzamy dokumentację konstrukcyjną we własnym zakresie.

Transportery, Dozowniki, Maszyny spożywcze, Maszyny Pakujące, Budowa maszyn, Linie spozywcze, Zbiorniki, Stacja CIP, Tunel Parowy

Najnowsze maszyny

Korkownica do wina
Korkownica do wina
automat do zamykania opakowań
automat do zamykania opakowań
zespół transporterów
zespół transporterów
dozownik wiader
dozownik wiader